‘NJË ÇERR QË SHET FIQ U BË KRYEBASHKIAK’, VELIAJ NGA SHESHI NËNË TEREZA: UNË DHE RAMA JEMI MË TË BASHKUAR SE KURRË

Kryebashkiaku i Tiranës gjatë fjalimit të tij, foli edhe për marrëdhënien me kryeministrin Edi Rama, teksa tha se janë më të bashkuar se kurrë. Në Tiranë kishte njerëz që nuk kishin njohje, por mua më dha një shanc. Një qytet ku edhe një cerr i vogël që shet fiq mund të bëhet kryetar bashkie është … Continue reading ‘NJË ÇERR QË SHET FIQ U BË KRYEBASHKIAK’, VELIAJ NGA SHESHI NËNË TEREZA: UNË DHE RAMA JEMI MË TË BASHKUAR SE KURRË